MUTLU BEBEK BUSY BOARD;

Merhaba Sevgili Anneler ve Arkadaşlarım; 

Bugün sizlere yıllar önce karşıma çıkan ve deneyimleme fırsatı bulduğum, ahşap aktivite oyun masalarından bahsetmek istiyorum.. Mutlu Bebek Busy Board Hilal hanımla yollarımız, bana bu harika ürünü ulaştırmasıyla kesişti.. Kendisi girişimci bir anne'dir.. Kendi bebeğinden yola çıkarak bu aktivite masalarını ortaya çıkartmış.. İlk gördüğümde gerçekten çok ilgimi çekmişti.. Mira tanıştığında 2 yaşında olmak üzereydi.. Aktivite masasını; görür görmez inanılmaz etkilendi, cidden etkinlenmesi normaldi çünkü ev içerisinde tüm merak ettiği şeyler bu aktivite masası üzerinde toplanmıştı.. Bu dönemlerde biliyorsunuz çocuklar bu tarz şeylere karşı inanılmaz meraklı oluyorlar.. Ev içerisinde en tehlike oluşturan yerler prizlerdir, çocuklar için çok tehlike yaratan ve uzak tutulmaları gereken yerlerdir.. İşte hilal hanım biz anneler ve çocukları için tehlike oluşturabilicek herşeyi burada toplamış.. Çocukların burada onlar için tehlike yaratacak şeyleri deneyimleyerek öğrenmelerini sağlıyor.. Mira bu aktivite masası sayesinde birçok şeyi küçük yaşta deneyimleyerek öğrenme fırsatı buldu.. 

Aktivite&El becerisine yönelik bu ahşap oyun masaları; tamamen doğal ahşap malzemeden üretiliyor. Avrupa oyuncak standartlarına uygun CE ve N71 sertifikalı olup; kokusuz, subazlı boyalarlarla hazırlanıyor, tamamen çocuk dostu bir üründür.. 💜
Hilal hanım dediğim gibi kendisi de bir anne olarak buna ihtiyaç duyarak bu ürünü üretmeyi düşünmüş ve ortaya harika bir ürün çıkartmış, ben bir anne olarak gerçekten kendisiyle grur duydum! Başarılarının devamını diliyorum..

Sevgilerimle.

Zeynep BOZKURT


https://www.instagram.com/p/BcnLf37nERm/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1amjm8cjxwjcw

https://www.instagram.com/p/BcStHjMHqEx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=684xfjja2js8
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme