FOREO LUNA 3 Mucizesiyle Anti-Aging Rutinim


Merhaba Sevgili Arkadaşlar;

    Bugün yazımda sizlere cilt sağlığı ve yaşlanmaya karşı neler yapabiliriz, ben neler yapıyorum bunlardan bahsedeceğim.. :) Yüzümüz genellikle insanların bizde ilk fark ettiği şeylerden biridir ve başkalarıyla etkileşime geçtiğimiz bir odak noktasıdır.. Ancak yaşlanmanında etkisiyle yüzümüz konusunda kendimize eskisi kadar güvenemeyiz.. Fakat artık teknolojinin de oldukça fazla ilerlemesiyle yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve ya tersine çevirmek mümkün :) Üstelik bunun için gün içerisinde çok zaman harcamanıza gerek kalmadan sadece 10 dakikanızı ayırarak yapabilmek artık mümkün.. Cildiniz için seçeceğiniz doğru ürünlerle hem daha canlı hem de daha sağlıklı bir cilde sahip olmakta hayal değil.. :)

Gelin şimdi ben size biraz cilt tipimden bahsedeyim;


Benim oldukça zor ve hassas bir cilt tipim var.. Hassas ciltler için bakımın ne kadar önemli olduğunuz söylememe gerek yoktur..Hassas ciltler diğer cilt tiplerine oranla tahrişlere daha
meyilli, kimyasal maddelere karşı daha duyarlı ve yapılan bakımlara karşı daha hassas bir cilt tipidir. Hal Böyle olunca cildimin ihtiyaçlarına göre bakım yapmaya çalışıyorum. Kısa bir süre önce  de FOREO LUNA 3'le tanıştım. Hassas ciltler üzerinde etkili ve güzel bir ürün geliştirmişler. Günlük yaptığım cilt bakım rutinlerimi  FOREO LUNA 3'le yapmaya başladım .:)

Foreo Luna mucizesi geniş yüzey alanı ve ince yapılı silikon fırçasıyla ile dakikada 8000 titreşimle en derin gözeneklerde ki kir, yağ, sebum, makjay kalıntılarını ve ölü deriyi temizleyerek bizlere derinlemesine bir bakım sunuyor..Arka yüzeyi de sıkılaştırıcı masaj için dalgalı yapıya sahip. FOREO^nu bu modeli FOREO for you  mobil uygulmasına bluetooth ile bağlanarak kullanıyorsunuz. Hem temizleme hem de masaj özelliklerini uygulama üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. Masaj için arka yüzey kısmını kullanarak uygulamadan da masaj bölümünü seçiyorsunuz. Dört adet masaj bulunmakta siz o gün hangsini tercih etmek istiyorsanız, uygulmadan seçebiliyorsunuz.
Bir ömür tek başlıkla foreo luna 3'ünüzü kullanıyorsunuz. Bizilere ömür boyu kullanım sunuyor ve ek olarak hiç bir parçaya ihtiyacımızın olmayacağının garantisini de veriyor. 
Kişiselleştirilebilir güç 16 farklı güc seviyesiyle , LUNA 3'ün sonik yoğunluğu arttırılabiliyor ya da azaltılabiliyor. Eşsiz bir cildine uyumlu bir bakım için güzellik rutininizi kişiselleştirebiliyorsunuz. 
Ne kadar uzun süre yıkarsanız yıkayın, elleriniz yüzünüzü asla LUNA 3'ün yumuşak ve yüksek teknolojisinin sonik gücünün etkisi kadar temiz, parlak ve pürüzsüz yapamaz.


Cilt Temizliği Rutinimde hangi ürünleri kullanıyor ve uygulamasını nasıl yapıyorum ?


Hassas bir cilt tipim olduğu için FOREO LUNA 3'ün hassas ciltlere özel tasarlanmış lila rengi ürününü tercih ettim. FOREO LUNA 3 Tamamen Cilt için üretilmiş , güzellik teknolojisinde bir devrim yaratmış Yüz temizleme ve Cilt Sıkılaştırıcı Masaj özelliği olan harika bir ürün diyebilirim. LUNA 3'ü Sabah ve Akşam olmak üzere ürünü günde iki kez kullanıyorum Sabahları cildimi güne hazırlarken, akşam uygulamalarımda ise günün yorgunluğundan kolayca arınıyorum..


Sabah uyanır uyanmaz güne yüz yıkama seansıyla başlıyorum. Cildimi mutlaka durulanabilir bir ürünle yıkamayı tercih ediyorum, bunu da yaparken FOREO LUNA 3 kullanıyorum. LUNA Mobil uygulama desteği sayesinde titreşim ayarını o günkü ihtiyacıma göre ayarladıktan sonra;
Yüzümü hafif ıslatarak, Yıkama jeli olarak;  Celenes Markasının Yüz Yıkama Jelini kullanıyorum,
FOREO LUNA 3'ün ön yüzeyine bir miktar alarak dairesel hareketlerle cihaz kapanana kadar işemi uyguluyorum ve 1 dakika gibi kısa sürede kolaylıkla cildimi temizliyorum.. :) Hassas cildim hiç zarar görmeden nazikçe ama etkili bir şekilde yağdan arınmış oluyor. Böylece cildim güne hazır oluyor, eğer makyaj yapacaksam bunun içinde hazır duruma gelmiş oluyor. Yüz yıkma işleminin ardından, cilt bakımımın en keyifli bölümüne geçiyorum.. :))
Masajla kendimi ve cildimi şımartma zamanı ..:) FOREO LUNA 3'ün arka yüzü bana yüzümün dört ayrı bölgesi için sıkılaştırıcı masaj seçeneği sunuyor..  Cildimin temizlenme aşamasının  ardından; Göz çevremi, boyun ve gerdan bölgemi, yanaklar ve elmacık kemiklerimi , alın ve çene hattımı sıkılaştırıcı masaja geçiyorum. Bu masajları yaparken LUNA 3'ün arka yüzeyini kullanıyorum, uygulamadan masaj bölümünü seçiyorum.. Ve başlıyorum cilt masajıma :)
Öncelikle göz çevreme masaj yapıyorum; bu masajı yaparken;  Huncalife Skin Perfect Dynalift göz kremimi kullarak, uygulama gösterildiği gibi ilk göz çevreme masajımı yapıyorum.
Sonrasında; cildimin diğer bölgelerine geçiyorum. Bu bölgeler için Anti Aging bir ürün kullanıyorum. Bu sefer  cihazın  yüzeyine Anti Aging bir ürün olan Dermier Anti Aging Serum sürerek, boyun ve gerdan, yanaklar ve elmacık kemikleri, çene ve alnıma masaj yapıyorum.. Genellikle anti Aging ürün kullanırken boyun ve gerdan bölümü unutulur ya da bu bölgelerde hiç kullanılmaz fakat masaj seçeneklerinde bulunduğu için bu detayı atlamamış olmak süper bir konu :)
Üstelik uygulamadan masaj tekniğini takip ederek doğru masaj yaptığınızdan emin oluyorsunuz.. Ürünü günde iki kez kullanıyorum. Sabahları cildimi güne hazırlarken, akşam uygulamalarımda ise günün yorgunluğundan kolayca arınıyorum.. Kendinize ve cildinize ayırdığınız bu zamanlar çok değerli oluyor .. :)
Belli bir yaştan sonra Anti aging bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim. Bunu düzenli ve  bir de uygulamasını başarılı yaptığınızda sonuçlarını hemen fark edeceksiniz.Ben bir süredir Dermier'in ürününü kullanıyorum.:) Nedir bu ürünün içeriği diye soracak olursanız; 24 K Altın parçaları ile kırışıklık giderici ve aynı zamanda cildinizi nemlendiren bir ürün.. Etkisini düzenli kullanımla kısa zamanda görüyorsunuz :)  Formülü bitkisel içeriklerden oluşuyor, ve size ışıl ışıl bir cilt sunuyor.. Bu serum içeriğinde ki kolajen sayesinde ve FOREO LUNA ile uygulamanızla cildinizdeki kırışıklıklara ve ince çizgilere dolarak daha sıkı pürüsüz ve genç görünmenizi destekleyecek. Kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerini, gıdı ve boyun sarkmalarını önlemeye yardımcı oluyor.. :)
Son olarak cildimi leke oluşumuna karşı hem korumak hem mevcut lekelerden arınmak için Sinoz Leke Kremini uyguluyorum bu ürün aynı zamanda iyi bir nemlendirci özelliğinde içeriğinde c vitamini sayesinde cildinizi koruyarak nemlendiriyor.

Sizlere yukarıda FOREO LUNA 3 ^ün özelliklerinde bahsetim ve deneyimlerimi aktardım. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Benim kullandığım LUNA 3 ve diğer LUNA MOdellerini incelemeniz için aşağıda ki linki bırakıyorum.

https://foreo.se/ywo8

Hepinize ışıl ışıl bir cilt dilerim.1 yorum:

  1. Kesinlikle metak ettigim bir urun ve bende alıcam canım�� @zeynepinailesi

    YanıtlayınSil