HAKKIMDA

Merhaba ben ;

Zeynep Bozkurt, 1985 İstanbul doğumluyum.. Yaklaşık 7 yıla aşkın bir süredir blog yazıyor ve aktif olarak instagram kullanıcısıyım.. Sizler beni ilk olarak sunumlarımla sevdiniz :) Mayıs 2013 senesinde evlenerek, mutlu bir yuvanın temellerini atmaya başladık..:) Evimden sunumlarıma.kahve keyiflerime, yaptığım yemeklerime, kurduğum sofralara sizleri de misafir ederek başladı tüm maceram.. Sizler sevinçlerimize, mutluluklarımıza, derterimize, üzüntü ve heyecanlarımıza her daim
ortak olup sevginizle beni sarıp sarmaladınız.. Hiç görmeden sevmenin ne demek olduğunu sizlerden öğrendim.. BANA olan güveninize, sevginize hayran kalıp her geçen gün dahada çok üretmeye kendimi geliştirmeye çalışarak bugünlere geldim, ne diyebilirim bende ki hakkınız o kadar çok fazla ki..
Yoğun instagram ve sosyal hayatım dışında; eşimle kurduğumuz My Stil Home Kartal Mağazamızda da Ev Tekstili ve Dekorasyonu üzerine çalışmaktayız.. Bunu ara ara instagram ve sitemin üzerinden de sizlere ufak paylaşımlarla fikirler vererek belirtiyorum :) Bilenler biliyordur :))

veee gel zaman git zaman annelik kapımı çaldı ve o mucizevi duyguyu tatmak bana, bize de nasip oldu.. :) Artık ekran karşısına geçme zamanıydı yani bu süreçte sunum yapmaya her ne kadar devam ediyor olsamda hamilelik süreçlerimi sizler de en az benim kadar yakından takip etmek istiyor ve merak ediyordunuz :) Sunum yapmak aslında benim için bir nevi rahatlama ve gevşeme yöntemiydi.. Kurduğum her kare her kadraj önemli ve büyük uğraşlar sonucu anasyfada yerini alıp karşınıza geliyordu..Yani büyük emeklerle fotoğraflanıyordu..Sonra sonra zaman bulamamaya başladım ve sunum sayfam yerini şahsi bir sayfaya bıraktı.. Artık karşınızda bozkurt ailesi olarak yer alıyorduk :) Yıllardır takipçim olan güzel kalpli sizler ara ara benden geri dönmemi , sunumlarımı özlediğinizi belirten mesajlar atıyorsunuz inanın öyle mutlu oluyorum ki..  :)

Kısacası bu macerada artık mira'nın annesi olarak devam ediyor, bir anne, arkadaş, abla sizler beni nasıl görmek isterseniz artık :) nacizane fikirlerimi, bilgi ve becerilerimi, tecrübelerimi, deneyimlerimi sizlere aktarmaya ve sizler sayesinde de kendimi geliştirmeye devam edeceğim :)

Buraya kadar sıkılmadan okuduğunuz ve her daim desteklerinizi esirgemediğiniz için hepinize sonsuz teşekkürler..

Zeynep Bozkurt